Gammu SMS Daemon (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Search
id: Pencarian

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Authentication
id: Autentikasi

en: Reply
id: Balas

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Database settings
id: Pengaturan database
