Gammu SMS Daemon (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Search
ja: 検索

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Inbox
ja: 受信トレイ

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Sent
ja: 送信済み

en: Authentication
ja: 認証

en: Reply
ja: 返信

en: Detail
ja: 詳細

en: Field Name
ja: フィールド名

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Database settings
ja: データベースの設定
