Gammu SMS Daemon (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Search
jv: Goléki

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Reply
jv: Balesan

en: - Select -
jv: - Pilih -
