Gammu SMS Daemon (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Inbox
kn: ಇನ್‍ಬಾಕ್ಸ್‍

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Sent
kn: ಕಳುಹಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Compose
kn: ರಚನೆ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Reply
kn: ಉತ್ತರಿಸು

en: Field Name
kn: ಕ್ಷೇತ್ರದ ಹೆಸರು
