Gammu SMS Daemon (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Search
lt: Paieška

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Inbox
lt: Gauta

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Reply
lt: Atsakyti

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
