Gammu SMS Daemon (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Search
pl: Szukaj

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Inbox
pl: Odebrane

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Sent
pl: Wysłano

en: Compose
pl: Utwórz

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Detail
pl: Szczegół

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Database settings
pl: Ustawienia bazy danych
