Gammu SMS Daemon (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Search
ps: لټون

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Configuration
ps: سازول

en: Authentication
ps: تصدیق

en: Reply
ps: ځواب

en: - Select -
ps: - غوره -
