Gammu SMS Daemon (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Search
pt: Pesquisar

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Inbox
pt: Caixa de entrada

en: Send SMS
pt: Enviar SMS

en: Configuration
pt: Configuração

en: Sent
pt: Enviado

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Reply
pt: Responder

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Database settings
pt: Configurações da base de dados
