Gammu SMS Daemon (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Search
sl: Išči

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Sent
sl: Poslano

en: Reply
sl: Odgovori
