Gammu SMS Daemon (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Search
ta: தேடல்

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Reply
ta: மறுமொழி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
