Gammu SMS Daemon (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Search
az: Axtarış

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Reply
az: Cavab verin

en: - Select -
az: - Seçin -
