Gammu SMS Daemon (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Search
hi: खोज

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण

en: Reply
hi: जवाब दें

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Database settings
hi: डेटाबेस सेटिंग्स
