Gammu SMS Daemon (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Search
ast: Guetar

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Configuration
ast: Configuración
