Gammu SMS Daemon (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Search
bg: Търси

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Compose
bg: Изпрати

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Reply
bg: Отговор
