Gammu SMS Daemon (8.x-1.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Search
eo: Serĉu

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Reply
eo: Respondu
