Gammu SMS Daemon (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Reply
eu: Erantzun

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
