Gammu SMS Daemon (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Search
fi: Etsi

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Sent
fi: Lähetetty

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Reply
fi: Vastaa

en: Detail
fi: Lisätiedot

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Database settings
fi: Tietokanta-asetukset
