Gammu SMS Daemon (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Search
gl: Buscar

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Inbox
gl: Bandexa de entrada

en: Configuration
gl: Configuración

en: Sent
gl: Enviado

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Reply
gl: Responder

en: - Select -
gl: - Seleccione -
