Gammu SMS Daemon (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Search
hr: Pretraga

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Configuration
hr: Postavke

en: Reply
hr: Odgovor

en: - Select -
hr: - Odaberi -
