Gammu SMS Daemon (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Search
ka: ძიება

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
