Gammu SMS Daemon (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Search
ku: گەڕان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Reply
ku: وه‌ڵام بدەوە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
