Gammu SMS Daemon (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Search
lv: Meklēt

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Inbox
lv: Iesūtne

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Reply
lv: Atbildēt

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
