Gammu SMS Daemon (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Search
nl: Zoeken

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Inbox
nl: Postvak in

en: Send SMS
nl: SMS versturen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Sent
nl: Verzonden

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Reply
nl: Reageren

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Database settings
nl: Database-instellingen
