Gammu SMS Daemon (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Search
nn: Søk

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Reply
nn: Svar
