Gammu SMS Daemon (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Inbox
sk: Doručené správy

en: Send SMS
sk: Poslať SMS

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Sent
sk: Poslať

en: Authentication
sk: Overenie

en: Reply
sk: Odpovedať

en: - Select -
sk: - Zvoľte -
