Gammu SMS Daemon (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Search
sv: Sök

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Inbox
sv: Inkorg

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Sent
sv: Skickad

en: Compose
sv: Skriv nytt meddelande

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Reply
sv: Besvara

en: - Select -
sv: - Välj -

en: SMS Framework
sv: SMS Ramverk

en: Database settings
sv: Inställningar för databas
