Gammu SMS Daemon (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Search
te: వెతుకు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Reply
te: స్పందించు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
