Gammu SMS Daemon (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Search
th: ค้นหา

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Reply
th: ตอบ

en: Detail
th: รายละเอียด

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
