View gantt (1.0.14) - en to hu translation catalogue (90 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: On
hu: Be

en: project
hu: projekt

en: Project
hu: Projekt

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Links
hu: Hivatkozások

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Parent
hu: Szülő

en: Export
hu: Exportálás

en: Save
hu: Mentés

en: Open
hu: Nyitott

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Views
hu: Nézetek

en: Add
hu: Hozzáadás

en: days
hu: napok

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Details
hu: Részletek

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Calendar
hu: Naptár

en: Week
hu: Hét

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: Mon
hu: h

en: Tue
hu: k

en: Wed
hu: sze

en: Thu
hu: cs

en: Fri
hu: p

en: Sat
hu: szo

en: Sun
hu: v

en: January
hu: január

en: February
hu: február

en: March
hu: március

en: April
hu: április

en: May
hu: máj

en: June
hu: június

en: July
hu: július

en: August
hu: augusztus

en: September
hu: szeptember

en: October
hu: október

en: November
hu: november

en: December
hu: december

en: Order
hu: Rendelés

en: Task
hu: Feladat

en: Duration
hu: Időtartam

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Jan
hu: jan

en: Feb
hu: feb

en: Mar
hu: már

en: Apr
hu: ápr

en: Jun
hu: jún

en: Jul
hu: júl

en: Aug
hu: aug

en: Sep
hu: szep

en: Oct
hu: okt

en: Nov
hu: nov

en: Dec
hu: dec

en: Date field
hu: Dátummező

en: Days
hu: Napok

en: Months
hu: Hónapok

en: Hours
hu: Órák

en: Minutes
hu: Perc

en: Redo
hu: Ismét

en: Expand
hu: Kiterjeszt

en: Set
hu: Beállítás

en: Years
hu: Évek

en: About
hu: Leírás

en: Add @type
hu: @type hozzáadása

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Constraint
hu: Megkötés

en: Start time
hu: Kezdés ideje

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Progress
hu: Feldolgozottság

en: Collapse
hu: Összecsuk

en: Link field
hu: Hivatkozás mező

en: Edit Task
hu: Feladat szerkesztése

en: Planned
hu: Tervezett

en: Create @label
hu: @label létrehozása
