View gantt (1.0.19) - en to lv translation catalogue (81 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Priority
lv: Prioritāte

en: On
lv: Aktīvs

en: Project
lv: Projekts

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Links
lv: Saites

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Link
lv: Saite

en: Parent
lv: Vecāks

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Open
lv: Atvērts

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Views
lv: Skati

en: Add
lv: Pievienot

en: Unassigned
lv: Nepiešķirtie

en: Year
lv: Gads

en: Off
lv: Izslēgts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Month
lv: Mēnesis

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Mon
lv: Pr

en: Tue
lv: Ot

en: Wed
lv: Tr

en: Thu
lv: Ce

en: Fri
lv: Pk

en: Sat
lv: Se

en: Sun
lv: Sv

en: January
lv: Janvāris

en: February
lv: Februāris

en: March
lv: Marts

en: April
lv: Aprīlis

en: May
lv: Maijs

en: June
lv: Jūnijs

en: July
lv: Jūlijs

en: August
lv: Augusts

en: September
lv: Septembris

en: October
lv: Oktobris

en: November
lv: Novembris

en: December
lv: Decembris

en: End date
lv: Beigu datums

en: Order
lv: Secība

en: Close
lv: Aizvērt

en: Task
lv: Uzdevums

en: Duration
lv: Ilgums

en: minute
lv: minūte

en: Undo
lv: Atcelt

en: day
lv: diena

en: hour
lv: stunda

en: Jun
lv: Jūn

en: Jul
lv: Jūl

en: Oct
lv: Okt

en: Hour
lv: Stunda

en: Days
lv: Dienas

en: Hours
lv: Stundas

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Redo
lv: Atatsaukt

en: Indent
lv: Atkāpe

en: Outdent
lv: Negatīva atkāpe

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: Target
lv: Mērķis

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Responsive
lv: Responsīvs
