View gantt (1.0.19) - en to ms translation catalogue (55 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Group
ms: Kumpulan

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: Cancel
ms: Batal

en: Description
ms: Huraian

en: Edit
ms: Sunting

en: Date
ms: Tarikh

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Link
ms: Pautan

en: Parent
ms: Induk

en: Export
ms: Eksport

en: Save
ms: Simpan

en: Open
ms: Buka

en: Sunday
ms: Ahad

en: Monday
ms: Isnin

en: Tuesday
ms: Selasa

en: Wednesday
ms: Rabu

en: Thursday
ms: Khamis

en: Friday
ms: Jumaat

en: Saturday
ms: Sabtu

en: Add
ms: Tambah

en: Year
ms: Tahun

en: Off
ms: Tutup

en: Custom
ms: Tersuai

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: Month
ms: Bulan

en: Details
ms: Butiran

en: Owner
ms: Pemilik

en: Week
ms: Minggu

en: Day
ms: Hari

en: Mon
ms: Isn

en: Tue
ms: Sel

en: Wed
ms: Rab

en: Thu
ms: Kha

en: Fri
ms: Jum

en: Sat
ms: Sab

en: Sun
ms: Aha

en: January
ms: Januari

en: February
ms: Februari

en: May
ms: Mei

en: June
ms: Jun

en: July
ms: Julai

en: August
ms: Ogos

en: October
ms: Oktober

en: December
ms: Disember

en: Order
ms: Urutan

en: Close
ms: Tutup

en: Undo
ms: Buat asal

en: Mar
ms: Mac

en: Aug
ms: Ogo

en: Oct
ms: Okt

en: Dec
ms: Dis

en: Hour
ms: Jam

en: Dashboard
ms: Papan pemuka
