View gantt (1.0.19) - en to ro translation catalogue (77 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Group
ro: Grup

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Priority
ro: Prioritate

en: On
ro: Pornit

en: Project
ro: Proiect

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Links
ro: Legături

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Link
ro: Legătură

en: Parent
ro: Părinte

en: Save
ro: Salvare

en: Open
ro: Deschideți

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: Views
ro: Vizualizări

en: Add
ro: Adaugă

en: Year
ro: Anul

en: Off
ro: Oprit

en: Custom
ro: Personalizat

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Month
ro: Lună

en: Details
ro: Detalii

en: Owner
ro: Proprietar

en: Week
ro: Săptămână

en: Day
ro: Zi

en: End
ro: Sfârşit

en: Mon
ro: Lun

en: Tue
ro: Marți

en: Wed
ro: Mie

en: Thu
ro: Jo

en: Fri
ro: Vin

en: Sat
ro: Sâm

en: Sun
ro: Dum

en: January
ro: Ianuarie

en: February
ro: Februarie

en: March
ro: Martie

en: April
ro: Aprilie

en: May
ro: Mai

en: June
ro: Iunie

en: July
ro: Iulie

en: September
ro: Septembrie

en: October
ro: Octombrie

en: November
ro: Noiembrie

en: December
ro: Decembrie

en: End date
ro: Data de sfârșit

en: Order
ro: Comandă

en: Close
ro: Închideți

en: Task
ro: Sarcină

en: Duration
ro: Durată

en: day
ro: zi

en: Jan
ro: Ian

en: Jun
ro: Iunie

en: Jul
ro: Iul

en: Hour
ro: Oră

en: Date field
ro: Câmp de dată

en: Complete
ro: Finalizat

en: Redo
ro: Refacere

en: Indent
ro: Indentare

en: Outdent
ro: Indentare exterioara

en: Add @type
ro: Adaugă @type

en: Target
ro: Țintă

en: Add task
ro: Adaugă sarcină

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Progress
ro: Progres

en: Link field
ro: Câmp de tip legătură

en: Task type
ro: Tip de sarcină

en: Responsive
ro: Adaptiv
