View gantt (1.0.2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Parent
hy: Ծնող

en: Save
hy: Պահպանել

en: Open
hy: Բաց

en: Text
hy: Տեքստ

en: type
hy: տեսակ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Undo
hy: Չեղարկել
