View gantt (1.0.8) - en to he translation catalogue (80 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: On
he: פעיל

en: project
he: פרוייקט

en: Project
he: פרוייקט

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Links
he: קישורים

en: - None -
he: - ללא -

en: Link
he: קישור

en: Parent
he: אב

en: Export
he: יצוא

en: Save
he: שמירה

en: Open
he: פתוח

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Views
he: היבטים

en: Add
he: הוספה

en: Text
he: טקסט

en: type
he: סוג

en: days
he: ימים

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Details
he: פרטים

en: Owner
he: בעלים

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Week
he: שבוע

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Mon
he: ב'

en: Tue
he: ג'

en: Wed
he: ד'

en: Thu
he: ה

en: Fri
he: ו'

en: Sat
he: ש'

en: Sun
he: א'

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: July
he: יולי

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: November
he: נובמבר

en: December
he: דצמבר

en: description
he: תיאור

en: Task
he: משימה

en: Duration
he: משך

en: Undo
he: ביטול

en: Jan
he: ינו'

en: Feb
he: פבר'

en: Mar
he: מרץ

en: Apr
he: אפר'

en: Jun
he: יוני

en: Jul
he: יולי

en: Aug
he: אוג'

en: Sep
he: ספט'

en: Oct
he: אוק'

en: Nov
he: נוב'

en: Dec
he: דצמ'

en: Date field
he: שדה תאריך

en: Days
he: ימים

en: Hours
he: שעות

en: Minutes
he: דקות

en: Redo
he: ביצוע מחדש

en: Expand
he: הרחב

en: Add @type
he: הוספת @type

en: Start time
he: זמן התחלה

en: Collapse
he: כיווץ
