Garden Gnome Package (1.0.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Name
bo: མིང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: File size
bo: ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Embed
bo: ནང་འཛུགས་བྱེད་པ

en: MIME type
bo: MIMEརིགས
