Garden Gnome Package (1.0.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Name
da: Navn

en: Preview
da: Gennemse

en: Custom
da: Tilpasset

en: File size
da: Filstørrelse

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: width
da: bredde

en: height
da: højde

en: Enable Description field
da: Aktivér feltet Beskrivelse
