Garden Gnome Package (1.0.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Custom
lt: Savitas

en: File size
lt: Failo dydis

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: width
lt: plotis

en: height
lt: aukštis

en: MIME type
lt: MIME tipas
