Garden Gnome Package (1.0.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Name
vi: Tên

en: Preview
vi: Xem trước

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: File size
vi: Kích cỡ tập tin

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: width
vi: độ rộng

en: height
vi: độ cao

en: Embed
vi: Nhúng

en: MIME type
vi: Loại MIME
