Garden Gnome Package (1.0.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Name
et: Nimi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Custom
et: Kohandatud

en: File size
et: Faili suurus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: width
et: laius

en: height
et: kõrgus

en: Embed
et: Manus

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: Enable Description field
et: Lülita sisse kirjelduse väli
