Garden Gnome Package (1.0.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Name
gu: નામ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: File size
gu: ફાઈલ માપ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: width
gu: પહોળાઈ

en: height
gu: ઊંચાઈ

en: MIME type
gu: MIME પ્રકાર
