Garden Gnome Package (1.0.1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Name
hu: Név

en: Preview
hu: Előnézet

en: Custom
hu: Egyéni

en: File size
hu: Fájlméret

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: width
hu: szélesség

en: height
hu: magasság

en: Embed
hu: Beágyazás

en: MIME type
hu: MIME típus

en: Enable Description field
hu: Leírás mező engedélyezése
