Garden Gnome Package (1.0.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Name
sk: Názov

en: Preview
sk: Náhľad

en: Custom
sk: Vlastná

en: File size
sk: Veľkosť súboru

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Embed
sk: Vložiť

en: MIME type
sk: MIME typ
