Garden Gnome Package (1.0.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: File size
th: ขนาดไฟล์

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: width
th: ความกว้าง

en: height
th: ความสูง
