Garden Gnome Package (1.0.4) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Name
be: Імя

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Custom
be: Паводле настроек

en: File size
be: Памер файла

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: MIME type
be: Тып MIME
