Garden Gnome Package (1.0.4) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Name
cs: Jméno

en: Preview
cs: Náhled

en: Custom
cs: Vlastní

en: File size
cs: Velikost souboru

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: width
cs: šířka

en: height
cs: výška

en: Embed
cs: Vložit

en: MIME type
cs: Typ MIME
