Garden Gnome Package (1.0.4) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Name
fi: Nimi

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Custom
fi: Oma

en: File size
fi: Tiedoston koko

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: width
fi: leveys

en: height
fi: korkeus

en: Embed
fi: Upota

en: MIME type
fi: MIME tyyppi

en: Enable Description field
fi: Ota käyttöön Kuvaus-kenttä
