Garden Gnome Package (1.0.4) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Name
oc: Nom

en: Preview
oc: Apercebut

en: Custom
oc: Personalizat

en: File size
oc: Talha del fichièr

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Embed
oc: Integrat

en: MIME type
oc: Tipe MIME
