Garden Gnome Package (1.0.4) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Name
sv: Namn

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Custom
sv: Anpassad

en: File size
sv: Filstorlek

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: width
sv: bredd

en: height
sv: höjd

en: Embed
sv: Bädda in

en: MIME type
sv: Typ av MIME
