Garden Gnome Package (1.0.4) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Name
tr: İsim

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Custom
tr: Özel

en: File size
tr: Dosya boyutu

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: width
tr: genişlik

en: height
tr: yükseklik

en: Embed
tr: Göm

en: MIME type
tr: MIME tipi

en: Enable Description field
tr: Açıklama alanını etkinleştir
