Garden Gnome Package (1.0.2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Name
hy: Անուն

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: File size
hy: Ֆայլի չափը

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: MIME type
hy: MIME տեսակը
